approved, Administrators
1,942
edits
Krystofhuk (talk | contribs) (→2021: added Strong) |
Krystofhuk (talk | contribs) (→2021: added Ratushniak) |
||
Line 469: | Line 469: | ||
| 010/2021 | | 010/2021 | ||
| [[Whittier Nathan Strong]] | | [[Whittier Nathan Strong]] | ||
|- | |||
| 011/2021 | |||
| [[Bohdan Ratushniak]] | |||
|} | |} |