approved, Administrators
180,937
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 388: | Line 388: | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Hold to the thruth | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Hold to the thruth | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Burnley]], [[Braintree and Bocking]] | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Burnley]], [[Braintree and Bocking]] | ||
|- | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Honor, defend, unite | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Special Troops Battalion, 8th Army, US Army]] | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|I grow and I rejoice | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|I grow and I rejoice |