approved, Administrators
1,942
edits
Krystofhuk (talk | contribs) (→2021: added Kazimír Zétény Bodnár) |
Krystofhuk (talk | contribs) (→2021: added Peter Ernst Wilhelm David Aguilar-Hanssen) |
||
Line 553: | Line 553: | ||
| 038/2021 | | 038/2021 | ||
| [[Kazimír Zétény Bodnár]] | | [[Kazimír Zétény Bodnár]] | ||
|- | |||
| 039/2021 | |||
| [[Peter Ernst Wilhelm David Aguilar-Hanssen]] | |||
|} | |} |