approved, Administrators
1,942
edits
Krystofhuk (talk | contribs) (→2020: added Peterson) |
Krystofhuk (talk | contribs) (→2020: added Tutinelli) |
||
Line 377: | Line 377: | ||
| 007/2020 | | 007/2020 | ||
| [[Nathaniel Lee Peterson]] | | [[Nathaniel Lee Peterson]] | ||
|- | |||
| 008/2020 | |||
| [[Giacomo Tutinelli]] | |||
|} | |} |