approved, Bureaucrats, Interface administrators, Members who can see the literature depository, Administrators, uploader
3,879,627
edits
Knorrepoes (talk | contribs) |
Knorrepoes (talk | contribs) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
{|align="center" | {|align="center" | ||
|align="center"|[[File:maastricht1486.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in het Wernigeroder Wappenbuch (+/-1486-1492) | |align="center"|[[File:maastricht1486.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in het Wernigeroder Wappenbuch (+/-1486-1492) | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}16.jpg|center|300 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in een [[:Category:Windhag city arms|16e eeuws manuscript]] | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:maastricht-diploma.jpg|400 px|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapendiploma van Maastricht (kleuren van het schild in de tijd verkleurd) | |align="center"|[[File:maastricht-diploma.jpg|400 px|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapendiploma van Maastricht (kleuren van het schild in de tijd verkleurd) | ||
|align="center"|[[File:maastricht5.jpg|400 px|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen op een historisch pand op het Vrijthof | |||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:maastricht2.jpg|400 px|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen op het stadhuis van Maastricht ([http://home.planet.nl/%7Evers1297/maastrichtw01.jpg|center bron]) | |align="center"|[[File:maastricht2.jpg|400 px|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen op het stadhuis van Maastricht ([http://home.planet.nl/%7Evers1297/maastrichtw01.jpg|center bron]) | ||
|align="center"|[[File:maastricht4.jpg|400 px|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen op glas-in-lood in het station | |align="center"|[[File:maastricht4.jpg|400 px|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen op glas-in-lood in het station | ||
|} | |} | ||
edits