approved, Administrators
1,942
edits
Krystofhuk (talk | contribs) (→2021: added Paul Francis McAuliffe) |
Krystofhuk (talk | contribs) (→2021: added Larry L. Snyder) |
||
Line 523: | Line 523: | ||
| 028/2021 | | 028/2021 | ||
| [[Paul Francis McAuliffe]] | | [[Paul Francis McAuliffe]] | ||
|- | |||
| 029/2021 | |||
| [[Larry L. Snyder]] | |||
|} | |} |