approved, Bureaucrats, Interface administrators, Members who can see the literature depository, Administrators, uploader
3,879,627
edits
Knorrepoes (talk | contribs) m (Text replacement - "Het wapen in het Wapen- en Vlaggenboek van Gerrit Hesman uit 1708" to "Het wapen in het Wapen- en Vlaggenboek van Gerrit Hesman uit 1708") Tags: Mobile edit Mobile web edit |
Knorrepoes (talk | contribs) |
||
Line 61: | Line 61: | ||
|align="center"|[[File:2015.wi2.jpg|center|300 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen op een [[Willem II]] bandje | |align="center"|[[File:2015.wi2.jpg|center|300 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen op een [[Willem II]] bandje | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p10.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1969 | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p6.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1972 | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p6.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1972 | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p5.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1975 | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p5.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1975 | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1977 | |||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p7.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1978 | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p7.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1978 | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p11.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1982 | |||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p8.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1983 | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p8.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1983 |
edits