Westdorpe: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Knorrepoes (talk | contribs) m (Text replacement - "50 px|Link=Netherlands[[Category:Nederlandse" to "[[Category:Nederlandse") |
Knorrepoes (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|align="center"|[[File:westdorpe.ok.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Oldenkott]] albums +/- 1910 | |align="center"|[[File:westdorpe.ok.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Oldenkott]] albums +/- 1910 | ||
|align="center"|[[File:westdorpe.hag.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Koffie Hag albums]] +/- 1930 | |align="center"|[[File:westdorpe.hag.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Koffie Hag albums]] +/- 1930 | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:nl-westdorpe.ldc.jpg|center|600 px]] <br/>Enveloppe uitgegeven op 31-3-1970, de laatste dag van het bestaan van de gemeente | |||
|} | |} | ||
Revision as of 06:39, 27 April 2022
Portaal Nederlandse Overheidsheraldiek
Portaal Nederlandse heraldiek |
Onderdeel van: Heraldry of the World |
Nederlandse heraldiek:
Overzeese heraldiek:
|
Nederlandse heraldische verzamelobjecten
|
WESTDORPE
Provincie : Zeeland
Opheffing : 1970 Axel (2003 Terneuzen), Sas van Gent (2003 Terneuzen), Terneuzen
Toevoegingen : -
I : 31 juli 1817
"In azuur een dorpsstraat, bestaande uit 2 huizen, een kerk, een molen, een boom en een water, alles beschenen door een ondergaande zon, alles van goud."
NB : In het register is geen tekst vermeld, alleen een tekening
Oorsprong/verklaring
Het is een (onheraldisch) voorbeeld van een sprekend wapen.
Het wapen in de Oldenkott albums +/- 1910 |
Het wapen in de Koffie Hag albums +/- 1930 |
Enveloppe uitgegeven op 31-3-1970, de laatste dag van het bestaan van de gemeente |
Contact and Support
Partners:
Your logo here ?
Contact us
© since 1995, Heraldry of the World, Ralf Hartemink
Index of the site