Military Academy Halmstad, Sweden: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Knorrepoes (talk | contribs) No edit summary |
Knorrepoes (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 7: | Line 7: | ||
|- | |- | ||
|'''Swedish''' | |'''Swedish''' | ||
| I rött fält en öppen lagerkrans av guld överlagd en stolpvis ställd värja av silver|- | | I rött fält en öppen lagerkrans av guld överlagd en stolpvis ställd värja av silver. | ||
|- | |||
|'''English''' | |'''English''' | ||
| blazon wanted | | blazon wanted |