Utrecht: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Knorrepoes (talk | contribs) |
Knorrepoes (talk | contribs) |
||
Line 49: | Line 49: | ||
|align="center"|[[File:utrecht.tile.jpg|center|400 px|Wapen van Utrecht]] <br/> Het wapen op [[:Category:Heraldic_tiles|heraldische tegels ]] | |align="center"|[[File:utrecht.tile.jpg|center|400 px|Wapen van Utrecht]] <br/> Het wapen op [[:Category:Heraldic_tiles|heraldische tegels ]] | ||
|align="center"|[[File:utrecht1.tile.jpg|center|400 px|Wapen van Utrecht]] <br/> | |align="center"|[[File:utrecht1.tile.jpg|center|400 px|Wapen van Utrecht]] <br/> | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:utrecht-boulevard.jpg|center|350 px|Wapen van Utrecht]] <br/>Het wapen op sluitzegels (jaar ?) | |||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:pol-utrecht.JPG|center|Wapen van Utrecht]] <br/>Het wapen gebruikt als helmteken van de politie. | |align="center"|[[File:pol-utrecht.JPG|center|Wapen van Utrecht]] <br/>Het wapen gebruikt als helmteken van de politie. |