Tegelen: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Knorrepoes (talk | contribs) |
Knorrepoes (talk | contribs) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}6.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in het dorp ([http://www.gevelstenen.net/kerninventarisatie/images/Tegelen/Grotestr142.jpg bron]) | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}6.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in het dorp ([http://www.gevelstenen.net/kerninventarisatie/images/Tegelen/Grotestr142.jpg bron]) | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p1.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1974 | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1985 | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1985 | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p2.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1986 | |||
|} | |} | ||