Avereest: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Knorrepoes (talk | contribs) No edit summary |
Knorrepoes (talk | contribs) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}b.jpg|center|400 px|Wapen van {{PAGENAME}} / Arms of {{PAGENAME}}]] <br/>Briefhoofd, +/- 1955 | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}b.jpg|center|400 px|Wapen van {{PAGENAME}} / Arms of {{PAGENAME}}]] <br/>Briefhoofd, +/- 1955 | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}b1.jpg|center|400 px|Wapen van {{PAGENAME}} / Arms of {{PAGENAME}}]] <br/>Briefhoofd, +/- 1980 | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}b1.jpg|center|400 px|Wapen van {{PAGENAME}} / Arms of {{PAGENAME}}]] <br/>Briefhoofd, +/- 1980 | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}b2.jpg|center|400 px|Wapen van {{PAGENAME}} / Arms of {{PAGENAME}}]] <br/>Briefhoofd, +/- 1990 | |||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p1.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1975 | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p1.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1975 | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p.jpg|center|400 px|Wapen van {{PAGENAME}} / Arms of {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1985 | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p.jpg|center|400 px|Wapen van {{PAGENAME}} / Arms of {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1985 | ||
|} | |} | ||