Leeuwarden: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Knorrepoes (talk | contribs) No edit summary |
Knorrepoes (talk | contribs) |
||
Line 39: | Line 39: | ||
|align="center"|[[File:leeuwarden.tile.jpg|center|400 px]] <br/> Het wapen op [[:Category:Heraldic_tiles|heraldische tegels ]] | |align="center"|[[File:leeuwarden.tile.jpg|center|400 px]] <br/> Het wapen op [[:Category:Heraldic_tiles|heraldische tegels ]] | ||
|align="center"|[[File:leeuwarden1.tile.jpg|center|400 px]] <br/> | |align="center"|[[File:leeuwarden1.tile.jpg|center|400 px]] <br/> | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p2.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1974 | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p3.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1985 | |||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1986 | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1986 |