Mottoes: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Knorrepoes (talk | contribs) |
Knorrepoes (talk | contribs) |
||
Line 696: | Line 696: | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Lisboa]] | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Lisboa]] | ||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"| Terra | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"| O sol logo em nascendo vê primeiro | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"| | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Dili]] | |||
|- | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"| Terra prodígio | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"| | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"| | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Iacri]] | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Iacri]] |