Skåne: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Knorrepoes (talk | contribs) No edit summary |
Knorrepoes (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}3.jpg|center|400 px|Arms of {{PAGENAME}}]] <br/>Greeting card, 1950s | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}3.jpg|center|400 px|Arms of {{PAGENAME}}]] <br/>Greeting card, 1950s | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}4.jpg|center|400 px|Arms of {{PAGENAME}}]] <br/>Greeting card, 1950s | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}5.jpg|center|400 px|Arms of {{PAGENAME}}]] <br/>Greeting card, 1950s | |||
|} | |} | ||