approved, Administrators
200,867
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 970: | Line 970: | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Sharply perseverant | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Sharply perseverant | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Destroyer USS Thorn (DD-988)]] | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Destroyer USS Thorn (DD-988)]] | ||
|- | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Shining in defense | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[133rd Airlift Wing, Minnesota Air National Guard]] | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Sincerity | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Sincerity | ||
Line 1,273: | Line 1,276: | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|We sustain the word | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|We sustain the word | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[14th Logistics Squadron, US Air Force]] | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[14th Logistics Squadron, US Air Force]] | ||
|- | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|We stand ready | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[127th Wing, Michigan Air National Guard]] | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Weave industry with truth | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Weave industry with truth |