approved, Administrators
200,867
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 589: | Line 589: | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Keep faith | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Keep faith | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Crewkerne]] | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Crewkerne]] | ||
|- | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Keepers of the peace | |||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|[[Second Tactical Air Force, Royal Air Force]] | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Keeping a steady strain | |style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Keeping a steady strain |