approved, Administrators
1,942
edits
Krystofhuk (talk | contribs) m (fixed link to) |
Krystofhuk (talk | contribs) m (added Žarko Milovanović) |
||
Line 270: | Line 270: | ||
| 008/2019 | | 008/2019 | ||
| [[Truls Erik Rypern|Truls Erik Rypern]] | | [[Truls Erik Rypern|Truls Erik Rypern]] | ||
|- | |||
| 009/2019 | |||
| [[Žarko Milovanović|Žarko Milovanović]] | |||
|} | |} |