approved, Bureaucrats, Interface administrators, Members who can see the literature depository, Administrators, uploader
3,752,919
edits
No edit summary |
Knorrepoes (talk | contribs) m (Text replacement - "|-↵|'''English''' " to ". |- |'''English''' ") |
||
Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
|'''Swedish''' | |'''Swedish''' | ||
|Vapen: I rött fält en pansrad arm hållande ett svärd, åtföljd ovan till dexter av XI, allt av guld|- | |Vapen: I rött fält en pansrad arm hållande ett svärd, åtföljd ovan till dexter av XI, allt av guld. | ||
|- | |||
|'''English''' | |'''English''' | ||
| blazon wanted | | blazon wanted |
edits