approved, Bureaucrats, Interface administrators, Members who can see the literature depository, Administrators, uploader
3,725,701
edits
Knorrepoes (talk | contribs) m (Text replacement - "====Oorsprong/verklaring====" to "===Oorsprong/verklaring===") |
Knorrepoes (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
{|align="center" | {|align="center" | ||
|align="center"|[[File:zaandam3.jpg|center]] <br/>Relief van het | |align="center"|[[File:zaandam3.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Relief van het wapen op het oude gemeentehuis ([http://www.karinarends.nl/joomla/index.php/divers/zaandam bron]) | ||
|align="center"|[[File: | |align="center"|[[File:zaandam31.jpg|400 px|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de stad ([http://www.gevelstenen.net/kerninventarisatie/images/Zaandam/KKaterstr49.jpg bron]) | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:oostzaandam.jpg|center]] <br/>Gevelsteen met het wapen van Oostzaandam ([http://www.zaans-industrieel-erfgoed.nl/index.html?pages_4/maritieme_gesch_gedenkstenen.html&main_frame bron]]) | |align="center"|[[File:zaandam.tile.jpg|center|400 px]] <br/> Het wapen op een [[:Category:Heraldic_tiles|heraldische tegel]] | ||
|align="center"|[[File:oostzaandam2.jpg|center]] <br/>Zegel van Oostzaandam ([http://www.zaans-industrieel-erfgoed.nl/index.html?pages_4/maritieme_gesch_gedenkstenen.html&main_frame bron]) | |align="center"|[[File:zaandam4.jpg|400 px|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Een 19e eeuwse gravure met de wapens van West- en Oostzaandam<br> (2e en 3e kwartier van het wapen van Zaandam) ([http://www.zaans-industrieel-erfgoed.nl/index.html?pages_4/maritieme_gesch_gedenkstenen.html&main_frame bron]) | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:oostzaandam.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Gevelsteen met het wapen van Oostzaandam ([http://www.zaans-industrieel-erfgoed.nl/index.html?pages_4/maritieme_gesch_gedenkstenen.html&main_frame bron]]) | |||
|align="center"|[[File:oostzaandam2.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Zegel van Oostzaandam ([http://www.zaans-industrieel-erfgoed.nl/index.html?pages_4/maritieme_gesch_gedenkstenen.html&main_frame bron]) | |||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File:oostzaandam1.jpg|center]] <br/>Zegel van de Banne van Oostzaan en Oostzaandam (Honig, 1887) | |align="center"|[[File:oostzaandam1.jpg|center]] <br/>Zegel van de Banne van Oostzaan en Oostzaandam (Honig, 1887) | ||
Line 37: | Line 40: | ||
|align="center"|[[File:zaandam.hag.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Koffie Hag albums]] +/- 1930 | |align="center"|[[File:zaandam.hag.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Koffie Hag albums]] +/- 1930 | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[File: | |align="center"|[[File:{{PAGENAME}}w.jpg|center|400 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapendiploma | ||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}.hema.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen op een [[Hema lucifers|HEMA]] lucifersetiket | |||
|- | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}.hud.jpg|center|300 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen op een [[Hudson]] sigarenbandje | |||
|} | |} | ||
edits