Ter Aar: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Knorrepoes (talk | contribs) m (Text replacement - "50 px|Link=Netherlands[[Category:Nederlandse" to "[[Category:Nederlandse") |
Knorrepoes (talk | contribs) |
||
Line 19: | Line 19: | ||
|align="center"|[[File:teraar.ok.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Oldenkott]] albums +/- 1910 | |align="center"|[[File:teraar.ok.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Oldenkott]] albums +/- 1910 | ||
|align="center"|[[File:teraar.hag.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Koffie Hag albums]] +/- 1930 | |align="center"|[[File:teraar.hag.jpg|center|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Het wapen in de [[Koffie Hag albums]] +/- 1930 | ||
|- | |||
|align="center"|[[File:{{PAGENAME}}p.jpg|center|350 px|Wapen van {{PAGENAME}}]] <br/>Poststempel 1988 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 12:06, 9 April 2022
Portaal Nederlandse Overheidsheraldiek
Portaal Nederlandse heraldiek |
Onderdeel van: Heraldry of the World |
Nederlandse heraldiek:
Overzeese heraldiek:
|
Nederlandse heraldische verzamelobjecten
|
TER AAR
Provincie : Zuid Holland
Opheffing : 2007 Nieuwkoop
Toevoegingen : 1840 Vrijhoeven
I : 28 december 1859
"Parti : het eerste deel van keel, het tweede van goud met eenen klimmende vos van keel."
Oorsprong/verklaring :
Ter Aar behoorde tot 1834 tot het baljuwschap Voshol (samen met Zwammerdam en Reeuwijk) en het wapen is dus misschien sprekend.
Het wapen in de Oldenkott albums +/- 1910 |
Het wapen in de Koffie Hag albums +/- 1930 |
Poststempel 1988 |
Contact and Support
Partners:
Your logo here ?
Contact us
© since 1995, Heraldry of the World, Ralf Hartemink
Index of the site
Literatuur : Sierksma, 1962