approved, Administrators
1,942
edits
Krystofhuk (talk | contribs) (added Diego Spanò dei Tre Mulini) |
Krystofhuk (talk | contribs) (added Wyngaard) |
||
Line 288: | Line 288: | ||
| 014/2019 | | 014/2019 | ||
| [[Diego Spanò dei Tre Mulini|Diego Spanò dei Tre Mulini]] | | [[Diego Spanò dei Tre Mulini|Diego Spanò dei Tre Mulini]] | ||
|- | |||
| 015/2019 | |||
| [[Darren Wyngaard|Darren Wyngaard]] | |||
|} | |} |