approved, Administrators
1,942
edits
Krystofhuk (talk | contribs) (added Wyngaard) |
Krystofhuk (talk | contribs) (added Anaya) |
||
Line 291: | Line 291: | ||
| 015/2019 | | 015/2019 | ||
| [[Darren Wyngaard|Darren Wyngaard]] | | [[Darren Wyngaard|Darren Wyngaard]] | ||
|- | |||
| 016/2019 | |||
| [[Ernesto Juan Anaya|Ernesto Juan Anaya]] | |||
|} | |} |